Beslenme
Göğüs Pedi ve Emzirme Bakım Ürünleri
Ultra yumuşak yastıklı göğüs kalkanları göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak ve sızan anne sütünü biriktirmek için sütyenin içine giyilir. Hava alma özelliğine sahip kalkanlar acıyan veya çatlak göğüs uçlarının daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* Acıyan meme başlarını korur, fazla sütü toplar.
* Hava alan göğüs kapağı bulunur.
* Süt toplama kapağı bulunur.
* Ultra yumuşak destek yastığı bulunur.

* Ultra yumuşak yastıklı göğüs kalkanları göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak ve sızan anne sütünü biriktirmek için sütyenin içine giyilir.

* Hava alma özelliğine sahip kalkanlar acıyan veya çatlak göğüs uçlarının daha çabuk iyileşmesine yardımcı olur. Uyguladığı nazik basınç sayesinde şiş göğüsleri rahatlatır. Delikler hava sirkülasyonunu sağlar ve konforu arttırır.

* Göğüs pompası kullanırken veya emzirirken sızan anne sütünü deliksiz göğüs kalkanları toplar.

MYCey Ultra Yumuşak Göğüs Kalkanları göğüs uçlarını sürtünmelerden korumak ve sızan anne sütünü biriktirmek için sütyenin içine giyilir.

Ultra Yumuşak Destek Yastıklarını Hava Alan Kapaklara takın ve sütyeninizin içine yerleştirin. Yumuşak destek yastıkları göğsünüze şekline uygun şekil alır ve kubbe şeklinde kalkanlar acıyan ve çatlak göğüs uçlarınızın sürtünmesini engeller.

Delikler hava sirkülasyonunu sağlar ve konforu arttırır. İyileşmeyi hızlandırır.

Kalkanı boşaltmak için dikkatlice Destek Yastığını çıkarın ve sütü dökme bölümünden steril edilmiş bir biberona veya süt torbasına doldurun.

DİĞER
Kategorideki Diğer Ürünler