Beslenme
Göğüs Pedi ve Emzirme Bakım Ürünleri
Annelerin emzirme döneminde bebeklerinin beslenme saatlerinde her zaman hazır sütlerinin bulunabilmesi için MyCey süt saklama poşetleri en büyük yardımcılarıdır.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* 200ml / 7oz.
* Akıtmayı engelleyen özel kilit.
* Dondurucuya uygun.
* Steril Ambalaj.

Annelerin emzirme döneminde bebeklerinin beslenme saatlerinde her zaman hazır sütlerinin bulunabilmesi için MyCey süt saklama poşetleri en büyük yardımcılarıdır. Sütlerini steril şartlar altında uzun süre koruyabilirler.

Ellerinizi iyice yıkayıp sütü sağın. Poşeti doldurmadan önce üzerine sütü sağma zamanını/gününü sonrasında ise miktarını yazın. MYCey süt saklama poşetini açın ve sağdığınız sütü içine boşaltın. Süt saklama poşetini kapatmadan önce içindeki havayı mümkün olduğunca boşaltın ve sütünüzü saklama talimatına uygun olarak muhafaza edin. Sütü kullanacağınız zaman, talimatlara uygun olarak çözülmesini bekleyin ve biberona boşaltın. Destekli tabanı sayesinde dik ya da yatay durabilir.

Çözme Talimatları: Derin dondurucudan buzdolabı rafına indirerek yavaş şekilde ya da oda sıcaklığında daha hızlı erimeye bırakınız. Ilık akan su altında tutarak ya da ılık su içerisinde gezdirerek de eritebilirsiniz. Poşet açıldıktan sonra, çözülmüş süt buzdolabında saklanmalı ve 12 saat içerisinde tüketilmelidir. Isıtıldıktan sonra, sütten arta kalanlar atılmalıdır.

DİĞER
Kategorideki Diğer Ürünler