Beslenme
Emzirme Önlükleri
Eklediğimiz mini emzirme minderi ile çok sevilen emzirme önlüklerimizi daha da çok seveceksiniz. Başı minder ile desteklenince daha az terleyecek ve daha rahat emecek.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* Orijinal tasarım, %100 pamuk kumaş ve mini emzirme minderi  

* Kaymayı önlemek için el bandı  

* Dışarıda emzirirken maksimum konfor 

* Daha büyük emzirme önlüğü

* Emzirme önlüğünün Türkiye’deki ilk üreticisi olmamızın üzerinden geçen 10 yılda annelerimiz bu ürünümüzü o kadar çok sevdiler ki mutlaka alınacaklar listesine yerleştik.

* Şimdi yeni eklediğimiz mini emzirme minderi ile çok sevilen bu ürünümüzü daha da çok seveceksiniz.

* Bebeğinizin başını bantı sayesinde elinize geçirdiğiniz minder ile destekleyecek ve rahat edeceksiniz.

* Yastığın iç dokusu sayesinde bebeğiniz daha az terleyecek ve daha rahat emecek. Siz yine dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde rahatça emzirebileceksiniz.

Minderli Emzirme Önlüğünüzü kullanırken Yeni Minderi ile artık hem bebeğiniz hem çok daha rahatsınız, tek yapmanız gereken minder ile bebeğin başını desteklemek. Emzirirken bile şık ve havalısınız Mahremiyetiniz koruma altında Dışarıda ve insanlar arasında emzirmek artık stres değil Bebeğiniz sakinleşip sadece emmeye odaklanıyor Battaniyenin aksine ince kumaşı ile bebeğinizin aşırı ısınmasını önlüyor, minderin yumuşa dokusu ile başı da daha az terliyor. Bebeğinizin tam olarak ne yaptığını görüyorsunuz Minderli Emzirme Önlüğünüz kolayca katlanır ve çantanızda yer kaplamaz Hiç çekici görünmeyen ve çok da pahalı olan emzirme bluzları almanıza gerek kalmaz Boyun askısını kendinize göre ayarlıyorsunuz ve askıyı boynunuzdan geçiriyorsunuz. Ve işte bu kadar basit. Emzirme Önlüğünü başka amaçlar için de kullanabilirsiniz. İhtiyaç anında hafif bir battaniye veya baş minderi olarak Kendi güneşliğinin yetersiz kaldığı zamanlarda pusetin önüne asarak bebeğinizi güneşten korumak için Kanguru ile bebeğinizi göğsünüzde taşırken güneşten korumak için- ince kumaşı sayesinde bebeğiniz çok ısınmaz.