Beslenme
Emzirme Önlükleri
Bebeğinizi emzirmek kesinlikle gurur duyulacak bir şey. MYCey Annemin Emzirme Önlüğü’nü siz annelere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde rahatça emzirmeniz için sunuyoruz.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* Orijinal tasarım, %100 pamuk kumaş 

* Göz temasını koruyan özel yaka tasarımı 

* Boyunuza göre ayarlanır ve kaymaz 

Bebeğinizi emzirmek kesinlikle gurur duyulacak bir şey. Bunun yanında pek çok kadın halka açık yerlerde, arkadaş toplantılarında hatta yanında en yakınları varken bile bu durumdan biraz utanırlar. MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü siz annelere dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde rahatça emzirmeniz için sunuyoruz. Ve tabii dünya tatlısı bebeklerinize istedikleri her an emme şansını vermek için. 

Sadece bununla bitmiyor MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü kullanırken 

Emzirirken bile şık ve havalısınız

Mahremiyetiniz koruma altında

Dışarıda ve insanlar arasında emzirmek artık stres değil 

Bebeğiniz sakinleşip sadece emmeye odaklanıyor

Battaniyenin aksine ince kumaşı ile bebeğinizin aşırı ısınmasını önlüyor

Bebeğinizin tam olarak ne yaptığını görüyorsunuz

MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü kolayca katlanır ve çantanızda yer kaplamaz

Hiç çekici görünmeyen ve çok da pahalı olan emzirme bluzları almanıza gerek kalmaz

MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü başka amaçlar için de kullanabilirsiniz.

İhtiyaç anında hafif bir battaniye olarak

Kendi güneşliğinin yetersiz kaldığı zamanlarda pusetin önüne asarak bebeğinizi güneşten korumak için

Kanguru ile bebeğinizi göğsünüzde taşırken güneşten korumak için- ince kumaşı sayesinde bebeğiniz çok ısınmaz

Geniş boyun askısı sayesinde Emzirme Önlüğü çok rahat. Bebeğiniz asılsa da çekiştirse de önlüğünüz askısı sayesinde üzerinizde.

Boyun askısının kullanımı ve ayarlanması çok kolay. Önce askıyı şekilde görüldüğü gibi d tokasının içinden geçirin.

Sonra askıyı ilk d tokasının üzerinden ve ikinci d tokasının içinden geçirerek çekiniz. İsteğinize göre boyunu ayarlayabilirsiniz. Boyun askısını boynunuza geçirin ve dilediğiniz gibi emzirin. 

MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü nasıl temizleyebilirim?

MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü çamaşır makinenizde yıkayabilirsiniz. 30 derece sıcaklıkta düşük sıkma seviyesinde zarar görmeden temizlenecektir. Size tavsiyemiz renginin bozulmaması için daha benzer renkler ile birlikte makinenizin içine yerleştirmeniz. 


MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nün farklı ebatları mevcut mu?

Tasarımında yer alan boyun askısı sayesinde emzirme önlüğünüzü istediğiniz boyuta göre ayarlayabilirsiniz. Bunun dışında farklı ebatları mevcut değildir. 


MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü uyurken bebeklerin üzerine örtülmesi için güvenli mi?

MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü battaniye olarak kullanmak istediğinizde her zaman bebeğin ağzının ve burnunun açıkta olmasına dikkat edin. Boyun askısının açık olmasını ve bebeğin ayak kısmına gelmesini sağlayın. Bebeğiniz ile Emzirme Önlüğü'nü asla yalnız bırakmayın. 


MYCey Annemin Emzirme Önlüğü'nü nerelerden satın alabilirim?

Satın al sayfamızdan dilediğiniz satış noktasından ürünlerimizi alabilirsiniz. 


MYCey Annemin Emzirme Önlüğü ile bir örtü veya battaniye arasında ne fark var?

Dışarıda veya arkadaşlarınızın yanında emzirirken herhangi bir örtü veya battaniye kullandığınızda kendi mahremiyetinizi korumaya ve bebeğin sakin bir ortamda olmasını sağlamaya çalışırken bebeğinizin yüzünü de kapatmış olursunuz. Bebeğinizin yüzünü kapattığınızda yeterli ve temiz hava alamadığı gibi sizinle olan göz temasını da kaybeder. Orada ne yaptığını, hala emip emmediğini merak ettiğiniz için de ikide bir örtüyü kaldırıp bakmak zorunda kalırsınız. İlk başta çok işe yarar gibi görünen örtü şimdi her elinizi attığınızda biraz daha kayar ve sonunda bebeğinizi emzirmekten çok örtü ile ilgilendiğinizi fark edersiniz. Bebeğiniz bulunduğu havasız ortamdan sıkılıp emmeyi çabuk bırakır ve biraz sonra maalesef yine acıkacaktır.

Oysa MYCey Annemin Emzirme Önlüğü ile tüm bu sıkıntılardan kurtulursunuz. Emzirmek için kuytu bir köşe aramanıza gerek kalmaz. Özel tasarımlı kavisli yakası sayesinde göz temasını kaybetmediğiniz için bebeğiniz ve siz daha huzurlu olursunuz. Emip emmediğini doğru pozisyonda olup olmadığını kontrol altında tutabilirsiniz. Bebeğinizin temiz hava almasını sağlarsınız. Tam yemeğin veya sohbetin ortasında herkesi bırakıp içeri odaya emzirmeye gitmeniz gerekmez. Sosyal hayatınızı dilediğiniz gibi devam ettirebilirsiniz. Bebeğinize tüm kalabalığa rağmen annesi ile baş başa olduğunu hissedebileceği bir ortam sunmuş olursunuz. 


Emzirme ve destek minderi bebeklerin uyuması için güvenli mi?

Bebeklerin uyurken etraflarında, altlarında, yanlarında yastık, minder vb bulunması tehlikelidir. Bu sebepten minderinizi bebeklerin uyurken kullanmasını kesinlikle önermiyoruz. 


MYCey emzirme ve destek minderini nerelerden satın alabilirim?

Satın al sayfasından dileğiniz satış noktasından ürünümüzü temin edebilirsiniz