Beslenme
Minderler ve Yastıklar
Hamileyken karnınızın altına yerleştireceğiniz Destek Minderi ile tam istediğiniz rahatlığa kavuşacaksınız.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* Karnınızı destekleyin sırt ağrısı yaşamayın 

* Dizlerinizin arasına sıkıştırın ve ideal sırt, kalça ve bacak hizalamasına kavuşun 

* Vücudunuzu rahatlatır ve baskıyı azaltır 

* Şişkinlikleri ve krampları önler

Hamileyken bebeğiniz büyüdükçe ihtiyacınız olan dinlenme ve uykuya kavuşmanız zorlaşır. Karnınızın altına yerleştireceğiniz MYCey Hamile Destek Minderi ile tam istediğiniz rahatlığa kavuşacaksınız. 

Hamilelik hayatınızdaki en özel dönem. Ne kadar rahat bir hamilelik geçirirseniz doğumdan sonraki zaman da o kadar rahat başlıyor. Karnınız büyüdükçe yatarken bebeğinizin yaptığı ağırlıkla sırtınızda ağrılar başlar. Bu dönemde kullanacağınız bu döneminiz için özel olarak tasarlanmış MYCey Hamile Destek Minderi ile karnınızı destekleyerek rahat edersiniz. Dilerseniz dizlerinizin arasına sıkıştırın ve ideal sırt, kalça ve bacak hizalamasına kavuşarak şişkinlikleri ve krampları önleyebilirsiniz.

Uyurken ihtiyacınız olan ergonomik desteğe kavuşmak için karnınızın altına yerleştireceğiniz MYCey Hamile Destek Minderi vücudunuzu rahatlatır ve baskıyı azaltır.

MYCey Hamile Destek Minderimizle sonunda hamileliğiniz boyunca güzel bir uyku çekebileceksiniz. Artık yan yatarken daha rahatsınız. Sadece destek için karnınızın altına yerleştirmeniz yeterli. Hafif açısı ile ihtiyacınız olan ergonomik desteği sağlar, karnınızı destekleyerek bebeğin ağırlığını sizin değil minderin taşımasını sağlar. 

Ya da dizlerinizin arasına sıkıştırın ve ideal sırt, kalça ve bacak hizalamasına kavuşun. Şişkinlikleri ve krampları önlemek için bacaklarınızı yükseltir. Hafifliği sayesinde gece rahatlıkla pozisyon değiştirebilirsiniz. 

Kitap okurken veya televizyon izlerken belinizi desteklemek için kullanabilirsiniz. Çıkartılabilir %100 pamuk kumaştan üretilmiş fermuarlı kılıfı çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. 

Hamile destek minderinin malzemesi nedir?

Desteğinizin tam olması için minderimiz dolgun gri poliüretan sünger ve pamuk kılıftan oluşmaktadır. 


MYCey Hamile destek minderi ile sıradan bir minder arasında ne fark var?

MYCey Hamile Destek Minderi tam da bu döneminiz için özel olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir minder ile karnınızın ağırlığını sırtınızdan almanız çok da kolay görünmüyor. Ama destek minderinizin dolgun ve karnınıza tam destek olmak için tasarlanmış kavisli yapısı ile tam da ihtiyacınız olan rahatlamayı sağlayacağından emin olabilirsiniz. 


Hamileliğim sona erdikten sonra minderi nasıl kullanabilirim?

Doğum yaptıktan sonra da minderinizi bel ve karın desteği için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Minderiniz kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde uzun ömürlüdür. 


MYCey Hamile Destek Minderimi nasıl temizleyebilirim?

Minderinizin kılıfını çıkartarak çamaşır makinenizde 30derecede yıkayabilirsiniz.