Beslenme
Giyilebilir Korseler
Doğum öncesi vücudunuza daha hızlı dönmenizi sağlar. Doğumdan sonra düzenli kullanım ile diastasis recti'yi (karın ayrımı) iyileştirmek ve şişkinlikleri azaltmak için idealdir.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* Doğum Sonrası
* Doğum öncesi vücudunuza daha hızlı dönmenizi sağlar.
* 3 adımda kolay bağlama
* Rahat ayarlanabilir korse
* Hava geçirgen, terlemeyi önleyici gözenekli kumaş
* Günlük yaşamda rahat kullanım
* Giysilerin altında gizli
* Esnek / Yumuşak / Nefes alan

Doğum öncesi vücudunuza daha hızlı dönmenizi sağlar. Doğumdan sonra düzenli kullanım ile diastasis recti'yi (karın ayrımı) iyileştirmek ve şişkinlikleri azaltmak için idealdir. Esnek ve kolayca ayarlanabilen üç noktalı bir sargı sistemi sayesinde hızlı bir şekilde takılır. İyileşmeye ve incelmeye yardımcı olmak için bel ve mide bölgesinde çok rahat ama etkili sıkıştırmayı sağlar.

Rahat korse: Yumuşak ön sünger ve ideal yüksekliği ile çok rahat bir korsedir. İdeal yüksekliği sayesinde otururken cildinizi sıkıştırmaz ve batmaz. Yumuşak ön süngeri özellikle sezeryan izleri olan anneler için kullanımı rahat hale getirir.

Vücudunuzun şekline göre ayarlanabilir. Doğum sonrası inceltici ayarlanabilir korseyi vücudunuzun ihtiyacına göre istediğiniz sıkılıkta kullanabilirsiniz. Kolay açma / kapama cırtları ile korsenizi takmak ve ayarlamak çok hızlı ve kolaydır. 

* Sırt bölümünde yer alan balenler sayesinde dik durmanızı sağlar ve sırt ağrılarını azaltır.
* Çapraz bantlı ekstra kemer desteği disklere binen yükü hafifletir.
* Üç noktalı bir sargı sistemi sayesinde ayarlanabilir kontrollü bir sıkılaştırma sağlar.

DİĞER
Kategorideki Diğer Ürünler