Beslenme
Emzirme Destek Minderi ve Yedek Kılıflar
Yedek kılıfınızla emzirme minderiniz her an yanınızda. Çünkü bir an bile ayrılmak istemeyeceksiniz.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

Sırt ve kol ağrılarından kurtarır

Bebekleriniz minderi sırtüstü uzanmak, karınları üzerinde egzersiz yapmak ve oturmayı öğrenmek için de kullanır.

Annelik görevinin en önemli ve uzun kısmı olan emzirme anlarını çok daha rahat geçirirsiniz

MYCey minderleri ve kılıfları çamaşır makinesinde yıkanabilir

MYCey ürün ailesi içinde yer alan Emzirme ve Destek Minderi yumuşak u-şekli ile bebeğinizi desteklemek için rahat bir ortam sunarken, sizin için bebeğinizi emzirirken ergonomik olarak doğru bir pozisyon almanızı sağlar. Sırt ve kol ağrılarından kurtarır. Bebeklerin minderi sırtüstü uzanmak, karınları üzerinde egzersiz yapmak ve oturmayı öğrenmek için kullanırken ne kadar sevdiklerini size anneler anlatabilirler. Anneler size aynı zamanda MYCey emzirme minderi ile çok yorucu ve yıpratıcı annelik görevinin en önemli ve uzun kısmı olan emzirme anlarını çok daha rahat geçireceğinizi de anlatabilirler. 

MYCey minderleri ve kılıfları çamaşır makinesinde yıkanabilir olma özellikleri ile de anneler üzerindeki yükü emzirme anları dışında da azaltmayı hedeflemiştir.

Emzirme ve Destek Minderinin sizi ve bebeğinizi birlikteki ilk yılınız boyunca nasıl rahat ettirdiğini öğrenmek için ihtiyacınız olan tüm bilgi burada. Minderiniz beslenme, egzersiz ve oyun zamanı boyunca bebeğinizi desteklerken ilk yılda gerçekleştireceği motor gelişimlerde ona yardımcı olur. Daha çok bilgi sahibi oldukça minderinizin siz ve bebeğiniz için doğru seçim olduğunu daha iyi anlayacaksınız. 

Minderimi nasıl temizleyebilirim?

Emzirme ve destek minderinizin hem kılıfını hem de kendisini çamaşır makinenizde yıkayabilirsiniz. 30 derece sıcaklıkta düşük sıkma seviyesinde minderiniz zarar görmeden temizlenecektir. Size tavsiyemiz evinizdeki herhangi bir yastık kılıfınızın (yastık kılıfının renksiz olması minderinizin renginin bozulmaması için daha iyi olur) içine bir tenis topu koyup minder ile birlikte makinenizin içine yerleştirmeniz. Bu sayede minderinizin şeklini korumasına daha çok yardımcı olmuş olursunuz. Kılıfınızı minderden ayrı yıkamanız tavsiye edilir. 


MYCey emzirme ve destek minderinin farklı ebatları mevcut mu?

Tasarımında yer alan orta bant sayesinde minderiniz bütün bellere uyar. Bu tasarım sayesinde minderiniz genişleyerek her bedene tam otururken diğer tüm kullanımları için şeklini korur. 


Emzirme ve destek minderi bebeklerin uyuması için güvenli mi?

Bebeklerin uyurken etraflarında, altlarında, yanlarında yastık, minder vb bulunması tehlikelidir. Bu sebepten minderinizi bebeklerin uyurken kullanmasını kesinlikle önermiyoruz. 


MYCey emzirme ve destek minderini nerelerden satın alabilirim?

Satın al sayfasından dileğiniz satış noktasından ürünümüzü temin edebilirsiniz.