Beslenme
Biberon ve Emzik Kordonları
Bebeğinizin eşyaları için süper işe yarayan basit bir tasarım. Tüm biberonlara, şişelere, oyuncaklara...
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* Özel kavrama materyali ile tüm biberon ve şişeleri sıkıca tutar. 

* Eşyalar kirlenmez ve kaybolmaz. 

* Bebeğiniz dilediği zaman kendi debiberonuna, oyuncağına ulaşabilir. 

* Pusetler ve mama sandalyeleri ile kullanım için idealdir.

Bebeğinizin eşyaları için süper işe yarayan basit bir tasarım. MYCey biberon kordonu tüm biberonlara, şişelere, oyuncaklara, diş kaşıyıcılara uyan eğlenceli bir üründür. 

Özel kavrama materyali ile tüm biberon ve şişeleri sıkıca tutan renkli ve keyifli desenleri ile MYCey biberon kordonu bebeğinizin eşyalarının yere düşerek kirlenmesini ve kaybolmasını engeller. Pusetler ve mama sandalyeleri ile kullanım için idealdir. 

Bebeğiniz dilediği zaman kendi de biberonuna, oyuncağına ulaşabilir. Canlı renkleriyle bebeğinizin dikkatini çeker, bebeğiniz keyifle kullanır.

MYCey biberon kordonunun kısa olan kısmını kavrama materyali aşağı gelecek şekilde biberon, şişe, oyuncak, diş kaşıyıcı veya istediğiniz tutturulabilir ürünün etrafına sarın. Kordonu D-tokadan geçirin ve sıkıca geriye çekerek cırtını yapıştırın. Uzun olan kordonu da ucundaki cırtlar yardımı ile güvenli bir yere tutturun. Uzunluğunu istediğiniz boya ayarlayın ve keyifle kullanın. 

Biberon kordonunu çocuğun vücuduna tutturmayın. Bebeğiniz uyku için yatakta veya beşikteyken kullanmayınız. 

Bu ürünün takımı bebeğinizin emzikleri için Emzik kordonu da mevcut. 

Her kullanımdan önce kordonu mutlaka kontrol edin. Aşınmış ya da zarar görmüş ise kullanmayın. Bu bir oyuncak değildir. Mutlaka ebeveyn gözetiminde kullanılmalıdır. 

MYCey Biberon Kordonunun malzemesi nedir?

Biberon kordonumuzun gövdesini özel üretim grogren kordon oluşturmaktadır. Kavrama materyali olarak sağlığa zararlı olmayan EPDM malzeme kullanılmıştır. 


MYCey Biberon Kordonunu nasıl temizleyebilirim?

Temizlemek için nemli bir bezle silin ve kurulayın. Soğuk suda elde yıkanabilir Düz zemine sererek kurutunuz. Ütü yapmayınız. 


MYCey beslenme yardımcısını nasıl temizleyebilirim?

Sıcak sabunlu su ile elinizde veya bulaşık makinenizin çatal-kaşık gözünde de yıkayabilirsiniz. Yıkandıktan sonra MYCey beslenme yardımcısı bir sonraki kullanım için hazırdır. Kaynatmayınız veya sterilazatöre koymayınız.