Bebeğinizin rahatı için Yeni Kundak ile kundaklayın. Kundaklandığı zaman siz de ne kadar güvenli ve huzurlu bir uyku uyuduğunu göreceksiniz.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* Anne karnındaki konforlu kuytu rahatlığı yeniden yaratır 

* Cırt cırtları ve %100 pamuk kumaşı ile kolay kundaklama 

* Bebeği güvenli uyku pozisyonunda tutmaya yardımcı olur  

* Bebeğinizin bedenine göre ayarlanır

Bebeğinizin rahatı için Yeni Kundak ile kundaklayın. Kundaklandığı zaman siz de ne kadar güvenli ve huzurlu bir uyku uyuduğunu göreceksiniz. Anne karnındaki konforlu kuytu rahatlığı yeniden yaratarak bebeklerin uyku düzenini kolayca sağlayabilirsiniz. Yumuşak pamuk kumaştan yapılmış kundağımız kendinden ve ayarlanabilir cırtları ile rahat kullanım sunar. Bebeğinizin bedenine göre ayarlanması ile tam uyum sağlar.

MYCey Yeni Kundağı Nasıl Kullanabilirsiniz?

Bebekler doğumdan sonra anne karnındaki kuytu ve temaslı ortamı ararlar. Uykuya daldıktan sonra sıkça sıçrayarak kendilerini uyandırırlar. Yeni kundak ile sarmaladığınızda bebek anne karnındakine yakın bir hisle rahatça ve huzurla uyuyacaktır. Annelerimizin yaptığı kundağın modern hali Yeni Kundak ile bebeğiniz rahatça uyurken size de dinlenmek için fırsat kalır. Kullanırken alt değiştirme için kolları çözmeye gerek kalmadan alttan kolayca kundağın bacak kısmını açabilirsiniz. Yumuşak %100 pamuk penye tam da bebeğinizin cildine uygundur. 


Desen ve Beden alternatifleri

Bu ürünün 

Prematüre Beden      : 1,36kg – 3,00 kg arası

Küçük Beden              : 3,00 – 6,00 kg arası

Büyük Beden              : 6,00 – 09,75 kg arası 

olarak 3 bedeni bulunmaktadır.


MYCey Yeni Kundağı neden kullanmalıyım?

Yeni kundak ile sarmaladığınızda bebek anne karnındakine yakın bir hisle rahatça ve huzurla kendini sıçrayarak uyandırmadan uyuyacaktır. Kullanıldıkça uykuya dalması kolaylaşır.


MYCey Yeni Kundağın malzemesi nedir?

%100 pamuk penyeden üretilmiştir.