Beslenme
Minderler ve Yastıklar
Hamileyken bebeğiniz büyüdükçe ihtiyacınız olan dinlenme ve uykuya kavuşmanız zorlaşır. Hamile Yastığı ile vücudunuzu tamamen destekleyerek rahat bir uyku uyumak ve dinlenmiş uyanmak elinizde.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* Boyun, bel ve sırtınızı ergonomik şekli ile destekler 

* Rahat bir uyku uyumanızı sağlar 

* Tam istediğiniz rahatlığa kavuşacaksınız

Hamileyken bebeğiniz büyüdükçe ihtiyacınız olan dinlenme ve uykuya kavuşmanız zorlaşır. MYCey Hamile Yastığı ile vücudunuzu tamamen destekleyerek rahat bir uyku uyumak ve dinlenmiş uyanmak elinizde.

Boyun, bel ve sırtınızı aerodinamik şekli ile destekler, rahat bir uyku uyumanızı sağlar. MYCey Hamile Yastığı ile tam istediğiniz rahatlığa kavuşacaksınız.

MYCey Hamile Destek Yastığınıza vücudunuzun dilediğiniz bölgelerini destekleyecek biçimde şekil verebilirsiniz. Vücudunuzu destekleyerek rahat etmenizi sağlar. 

İsterseniz boynunuzu ve karnınızı destekleyin ve dizlerinizin arasına sıkıştırın ve ideal sırt, kalça ve bacak hizalamasına kavuşun. 

Hamilelik döneminizden sonra emzirme için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Çıkartılabilir %100 pamuk kumaştan üretilmiş fermuarlı kılıfı çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. 

Hamile destek yastığının malzemesi nedir?

Desteğinizin tam ve istediğiniz şekilde olması için minderimiz özel üretim styrofoam ve pamuk kılıftan oluşmaktadır. 


MYCey Hamile destek yastığı ile sıradan bir minder arasında ne fark var?

MYCey Hamile Destek Yastığı özel aerodinamik tasarımı ile istediğiniz şekilde vücudunuzun istediğiniz bölgelerini desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir minder tüm yastığın verdiği desteği vermeniz olası görünmüyor. 


Hamileliğim sona erdikten sonra minderi nasıl kullanabilirim?

Doğum yaptıktan sonra da minderinizi yatış minderi olarak kullanabileceğiniz gibi emzirme minderi olarak da kullanabilirsiniz. Minderiniz kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde uzun ömürlüdür. 


MYCey Hamile Destek Yastığımı nasıl temizleyebilirim?

Minderinizin kılıfını çıkartarak çamaşır makinenizde 30derecede yıkayabilirsiniz.