Beslenme
Çatal-Kaşık ve Aksesuarları
Yemeklerin tabaktan dökülmesini önlemek ve kaşığa kolay doldurulması için özel olarak tasarlanmış çemberimizle artık yemek saatleri çok daha eğlenceli.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* 20 - 24 cm arası çaplardaki tabaklara uyar  

* Kolay taşınır  

* Ev dışı yemeklerinizde de çocuğunuzun kendine güveni tam

MYCey beslenme yardımcısını kullanarak hem çocuğunuzun kendi kendine beslenme yeteneklerini geliştirirsiniz hem de özgüvenini. Yemeklerin tabaktan dökülmesini önlemek ve yemeklerin kaşığa daha kolay doldurulabilmesi için özel olarak tasarlanmış çemberimizle artık yemek saatleri çok daha eğlenceli. 

20 - 24 cm arası çaplardaki tabaklara uyabilme ve kolay taşınma özelliği ile beslenme yardımcısı her zaman yanınızda, rahatınız yerinde. Restaurantlarda veya ev dışı yemeklerinizde de çocuğunuzun kendine güveni tam.

MYCey beslenme yardımcısı kaşığı kullanma konusunda bebeğinizin kendisini geliştirmesine yardımcı olur. 

Tabağın genişliğine uyacak şekilde MYCey beslenme yardımcısını esnetin. Çemberde bulunan kanalları tabak kenarlarına geçirin. Çocuğunuz yediği tarafa doğru çevirin. Temizlemeden önce mutlaka tabaktan çıkarın. 20 - 24 cm arası çaplardaki tabaklara uyumludur. 

Artık bebeğiniz ister bezelyeleri yemeye çalışsın ister daha da zor olan pilavı, beslenme yardımcısı ile çok rahat döküp saçmadan tabağındakileri yiyebilir. Hem de kendi kendine. 2 yaş üzeri kaşık kullanan çocuklar kaşıklarını doldururken tabak kenarından ufak kaçaklar olur. Bunu engellemek için tek yapmanız gereken bunun için özel tasarlanmış beslenme yardımcısını tabağa geçirmek. 

Çocuklar kaç yaşından itibaren MYCey beslenme yardımcısını kullanabilir?

Kaşık kullanma yaşı her çocuğa göre değişmekle beraber ortalama 2 yaş civarıdır. Kaşık kullanan çocuklar için beslenme yardımcısını kullanabilir. 


Neden MYCey beslenme yardımcısını kullanmalıyım?

Bebekler gibi çocuklar da kendi kendilerine beslemeye bayılıyorlar. Çünkü sonunda hem harika lezzetler var hem de kendi kendilerine başarabilecekleri bir olay. Kendilerine güvenlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için beslenme yardımcısını kullansanız iyi olur. Hem de dhaa az temizlik yapmış olursunuz. 


MYCey beslenme yardımcısını nasıl temizleyebilirim?

Sıcak sabunlu su ile elinizde veya bulaşık makinenizin çatal-kaşık gözünde de yıkayabilirsiniz. Yıkandıktan sonra MYCey beslenme yardımcısı bir sonraki kullanım için hazırdır. Kaynatmayınız veya sterilazatöre koymayınız.

DİĞER
Kategorideki Diğer Ürünler