MYCey uyku tulumu ile bebeğinizin rüyaları bile sımsıcak ve güvenli. Artık uykunuzdan uyanıp bebeğinizin üstünü örtmenize gerek yok.
Kalp

Bilinmesi Gerekenler

* Üstü açılmıyor 

* Battaniye ya da yorganın yüzünü kapatma ihtimalini ortadan kaldırıyorsunuz 

* Kendilerini güvenle sarmalanmış hissetmelerini sağlıyor 

* Omuz bölümünde iki boy ayarlı

Bebeğinizin rahatı sizin rahatınız demek. MYCey uyku tulumu ile bebeğinizin rüyaları bile sımsıcak ve güvenli. Artık uykunuzdan uyanıp bebeğinizin üstünü örtmenize gerek yok. Çünkü uyku tulumu ile üstü açılmıyor. Hem de battaniye ya da yorganın yüzünü kapatma ihtimalini ortadan kaldırıyorsunuz.

Bebeğiniz için özel tasarlanmış uyku tulumları onları sıcacık tutarken aynı zamanda kendilerini güvenle sarmalanmış hissetmelerini sağlıyor.

Bebeğinizi aşırı sıcaktan her zaman korumalısınız. Bu sebeple uyku öncesi MYCey uyku tulumunun içine ince bir kat giysi giydirmeniz yeterlidir. 

Bir kat giysi üzerine giydirebileceğiniz uyku tulumunun omuz boyunu bebeğinizin büyüklüğüne göre iki boydan birini seçerek ayarlayınız. Çıtları kapattıktan sonra fermuar yardımı ile gövde bölümünü giydiriniz. 

Bebeğiniz artık geceleri üzerini açamayacak, gece emzirmek için kucağınıza aldığınız zaman bile sıcacık kalacak, uykusuna daha kolay geri dönecektir.

Yumuşak dokulu %100 pamuk kadife yüzeyi bebeğinizin dokunma duygusuna da hitap eder, iç dolguda kullanılan elyaf sıcak tutar ve iç kısımda yine %100 pamuk penye tam da bebeğinizin cildine uygundur. 

MYCey Uyku Tulumunun malzemesi nedir?

Dış kılıf %100 koton kadife

İç dolgu elyaf

İç kısım %100 koton penye 


MYCey Uyku Tulumunu nasıl temizleyebilirim?

30derecede çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.